Na Farme sa dostalo do centra pozornosti opäť kontroverzné duo Peter Harezník a Táňa Brunayová. Martin Šmahel ich prichytil v kôlni pri zvláštnej činnosti a detaily si nenechal len pre seba…

Peter a Táňa začínajú byť pre ostatných farmárov témou číslo jedna a po Karin či Jurajovi, ktorý videl, ako sa s nimi trasie celý spacák, pribúdajú aj ďalšie zvláštne zážitky na statku. Len nedávno sa pritom Šmahel údajne zobudil na zvuky, ktoré sa podľa neho nedajú pomýliť s ničím “iným“.

Znechutený vyhlásil, že pri tých zvukoch mu vyskakujú štuple z uší a odporučil dvojici, aby si podobné činnosti nechali na potom a zdá sa mu smiešne, že sa stále skrývajú. Peter s Táňou ale zaryto pokračujú v tvrdení, že sú len kamaráti a všetko je o taktike. Fitnessák mal ale znovu šťastie a na dvojicu natrafil na mieste, kde by ich nečakal.

Keď totiž vstúpil do kôlne na náradie, kamarátske duo sa tam malo vrúcne objímať skryté pred zrakmi ostatných farmárov aj kamier. Martin si toto zistenie nenechal len pre seba a o zážitok sa podelil aj s ostatnými pobavenými farmármi: “Už len preto, že to chcem mať z očí, ich musíme dať preč,” smeje sa Šmahel, ktorý si na dvojicu brúsi zuby. K jeho názoru sa pridal aj Milan, ktorý si rovnako nedával servítku pred ústa: “Ja neviem, ako to mám povedať. Opičie tance? P*cajú ako kobylky,” vyhlásil narovinu.

Ešte prekvapivejšie je ale vyjadrenie samotných aktérov, ktorí s pokojným výrazom tváre rozprávajú o svojom vzťahu: “Dúfam, že to môj partner pochopí, že si to vysvetlíme, že o nič nejde,” úfa sa kučeravá fitness trénerka. K jej slovám sa pridáva aj Peter, ktorý je odhodlaný k nečakanému stretnutiu: “Nepoznám Táninho muža, ale dúfam, že sa stretneme,” šokuje. Ktovie, ako takéto posedenie v trojici dopadne…

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube