Vypadnutá Michaela Štefániková si po odchode z Farmy zvolila v liste na rozlúčku nového farmára týždňa. Tým sa stal očakávane Peter Harezník, ktorý sa okamžite pobral do svojej chatky. Toto naozaj spravil hneď ako prvé?

Miška si po vypadnutí v dueli proti Dade musela zbaliť veci a opustiť statok. Pri odchode nechala farmárom list na rozlúčku, v ktorom stanovila nového farmára týždňa. Snáď nikoho neprekvapí, že sa ním stal práve Peter Harezník z farmárskeho trojlístka.

Naradostený kamionista preto ani sekundu neváhal a pobalil si veci, aby si mohol užívať všetky vymoženosti svojej novej pozície. Do chatky farmára týždňa však neprišiel sám a kufre si dotiahla aj jeho najlepšia kamarátka Táňa, ktorej sa nedávno vyznal z citov. Reakcia fitnessáčky na seba nenechala dlho čakať a jej slová boli ešte šokujúcejšie.

Pravidlá Farmy však počas predošlých sérii jednoznačne stanovovali, že do chatky sa môže nasťahovať len človek, ktorý sa stal farmárom týždňa. V tomto prípade si ale jeho výhody užije aj zadaná Táňa, ktorej už Peter stihol prepustiť lepšie miesto na spanie. Peter ju podľa jej slov o spolubývanie v chatke požiadal už dávnejšie z dôvodu, že tam nechce byť sám. Vzniknutú situáciu už komentujú aj pobavení diváci, ktorí sa nevedia dočkať záberov zo súkromia farmárskeho dua. Farmár týždňa ale akékoľvek intímnosti vylučuje: “Žiadne hniezdo neresti tam nebude, slušne ako doteraz.

Ako sa vyvinie ich vzťah po Petrovom vyznaní?

Zdroj: Tv Markíza | Foto: YouTube, Facebook