Peter Sagan (28) sa na športové úspechy sťažovať rozhodne nemôže, no v súkromí neprežíva práve najšťastnejšie obdobie. Pol roka po oficiálnom rozchode s Katkou (30) konečne prezradil, aký vzťah majú dnes.

Peter Sagan je jeden z našich najlepších športovcov, no, bohužiaľ, ani úspešných neobchádzajú rodinné krízy a rozvody. Dôkazom toho je aj Peťo, ktorý len tri roky od veľkolepého sobáša s bývalou účastníčkou Miss ohlásil nečakaný koniec.

Trojnásobný majster sveta pre taliansky magazín Sportfair vyzradil, aký vzťah má momentálne s mamou svojho ročného Marlonka dnes. Hoci trávili Silvestra každý osobitne, dvojica rozhodne neprechádza takým búrlivým rozchodom a mediálnou štvanicou ako iné známe páry a problémy si dokázali vyriešiť v súkromí.

Máme po rozchode dobrý vzťah. Stále nás spája syn Marlon a popri športových povinnostiach sa snažím tráviť s ním čo najviac voľného času, vtedy sa vídam aj s Katkou. Marlon sa má dobre, veľmi rýchlo rastie a už chodí. Je veľmi zlatý a má veľa energie,“ teší sa náš cyklista zo svojho pokladu.

Peťo si dal spraviť po narodení Marlona tetovanie
Pred pár mesiacmi oslávil drobec 1. rok

Zdroj: sportfair.it │ Foto: Instagram