Slovenská herečka Petra Vajdová (33) si prešla nesmierne náročným obdobím, kedy ju policajná hliadka prichytila za volantom pod vplyvom alkoholu. Svetielko nádeje sa ukázalo v podobe protialkoholickej liečebne v Kroměříži. Zo zariadenia však dostala vyhadzov po tom, ako sa zamilovala do ženatého muža, ktorý bol taktiež pacientom. Po dovolenke v Chorvátsku, kde si dvojica užívala voľné dni, diváci očakávali jej návrat do Slovenského národného divadla. Je to však reálne?

Po divadelných prázdninách sa milovníci kultúry opäť môžu tešiť na predstavenia na pôde Slovenského národného divadla. V programe sa opäť objavila hra Petra Pištánka pod názvom Rivers of Babylon, kde Vajdová stvárňuje postavu Silvie. Divákov určite potešilo, že sa jej meno opäť ukázalo v obsadení predstavenia. Niet sa čo čudovať, že lístky boli vypredané za pár hodín, nakoľko sa mnohí tešili na comeback fantastickej herečky.

Iba pár hodín pred začiatkom hry však bolo predstavenie zrušené kvôli zdravotnej indispozícií jedného z hercov. Meno konkrétneho umelca však zverejnené nebolo, pričom je zrejmé, že každému napadla práve Petra. To však vyvrátila hovorkyňa SND Izabela Pažítková, ktorá prekvapila informáciou, že Vajdová sa na doskách objaviť ani nemala, keďže má stálu náhradníčku Natáliu Germáni. Zrejme muselo dôjsť k omylu alebo išlo o premyslený marketingový ťah, ako prilákať divákov na ďalšiu sezónu?

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: Instagram, Pixabay