Obľúbená slovenská herečka Petra Vajdová sa aj kvôli ťažkému obdobiu v láske nevyhla problémom s alkoholom, ktoré ju dostali až do českej liečebne. Ani manželstvo s Martinom však, bohužiaľ, nedopadlo dobre a Petra narovinu priznala, že je dnes už rozvedená.

Petra Vajdová si v roku 2018 musela siahnuť na svoje psychické dno, keď po osobných problémoch prepadla závislosti na alkohole. Práve to ju priviedlo do českej liečebne v Kroměříži, kde spoznala svoju lásku Martina. Kamionista sa napokon rýchlo rozviedol a so slovenskou herečkou sa krátko na to zobrali.

Petra mu porodila roztomilého synčeka Martinka, ktorý jej robí v živote veľkú radosť. Manželstvo však začalo prechádzať krízami, ktoré sa dvojici nepodarilo ustáť ani vyriešiť. Už v lete sa pritom hovorilo o tom, že zaľúbenci mali ísť od seba a Martin sa presťahoval naspäť do Čiech.

To, že ich láske definitívne odzvonilo, potvrdila teraz Petra úplne otvorene: „Áno, sme rozvedení,“ uviedla pre Nový Čas. Aktuálne žije umelkyňa vo vlastnom byte, ktorý si pred časom zakúpila na svoje meno, a v ktorom vychováva svojho drobca. Po pauze sa taktiež vrátila do divadla a na obrazovky, kde ju diváci môžu vidieť v jojkárskom seriáli Nemocnica.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Televízia JOJ, FB/Martin H., RTVS