Titul víťazky prvej série šou Ruža pre nevestu bude už navždy patriť modrookej kráske z Bratislavy. Petrana Galatea sa zúčastnila aj štvrtkovej kinovej premiéry uplynulej epizódy, na ktorú sa dostali iba vybraní hostia. Avšak od Markízy vraj pozvánku nedostala.

Presne pred rokom bola hviezdou TV Markíza Petrana Galatea, ktorá všetkými zbraňami bojovala o srdce Tomáša Tarra. Modelka a influencerka sa napokon dočkala vysnívaného prsteňa a so ženíchom tvorila pár aj v skutočnom živote. Ich vzťah sa však po piatich mesiacoch rozpadol.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Petrana Galatea (@petranagala)

Známa kráska zavítala aj na premiéru uplynulej epizódy Ruže pre nevestu. V kine sa na zozname VIP hostí objavili mnohé populárne tváre, ktoré pravidelne vymetajú markizácke akcie. Petrana však, zdá sa, už nejakú dobu medzi ne nepatrí a do kina sa “prevalcovala” po vlastnej osi.

,,Dnes vidím, že to nie je až taká rarita dostať sa na blacklist určitej televíznej stanice len za svoj názor či svoju pravdu, ale to nevadí. Keďže dostať sa na ich ‘vip’ eventy, na ktoré ťa tvrdohlavo nepozývajú, vôbec nie je ťažké,” napísala so smiechom na Instagram prostoreká brunetka, ktorá si po tomto vyjadraní v modrožltej televízii už asi naozaj neškrtne.

Zdroj/Foto: Instagram/petranagala