Šou Ruža pre nevestu, ktorá bude mať o pár mesiacov aj druhú sériu, sa skončila napínavým finále. Srdce Tomáša Tarra si napokon ukradla mladá Petrana, ktorú viaceré sokyne v láske nemali práve v obľube. Aj po jej výhre venovali dvojici poriadne ostré slová.

Tomáš Tarr si napokon spomedzi 18 dievčat vybral modrookú Petranu, hoci si ešte krátko predtým užil vášnivé rande s Mirkou vo vírivke. Mladučká žena, ktorú mnohé sokyne vo vile nemali v láske, sa vyjadrovala o podnikateľovi len v superlatívoch a od prvých epizód dúfala, že práve ona sa stane jeho vyvolenou. Rovnakú nádej si však až do posledných týždňov niesli viaceré súťažiace. Petrana sa napokon ešte v januári vybrala spolu so svojou láskou vyskúšať spoločný život do Thajska.

Dievčatá, ktoré vypadli, sa vyjadrili k Tomášovmu výberu a niektoré boli vo svojich vyjadreniach pre Plusku poriadne ostré. Petranu vníma ako rozmaznané dieťa aj súťaživá Mirka: “Myslím si, že Tomáš si vybral asi babu, na ktorú momentálne mentálne mal. Myslím si, že ja som bola preňho možno dosť silná povaha a mala som veľmi silne stanovené ciele. Bola som preňho asi „too much”… možno si ešte musí prejsť niečím toxickým znovu, aby to pochopil. Vybral si asi babu, ktorá mu najviac ladila, a na ktorú mal, jednoducho na mňa nemal,” vyhlásila sebavedomo krasokorčuliarka.

Pre Niki bol Tomášov výber veľkým prekvapením, kým Priscilla uviedla, že je to “na ho*no rozhodnutie”, pri ktorom bol fešák zrejme zaslepený. “Myslím, že ani Tomáš tiež nie je úplne v poriadku, keď si vybral práve ju,” prekvapila. Krásna Marcela, ktorej odchod z vily sa nezaobišiel bez sĺz, je presvedčená, že vyhrať mala Mirka: “Ja osobne som to viac priala Mirke, lebo som sa neraz aj v šou vyjadrila, že keď som ich videla mimo kamier pri sebe, tak som tam naozaj niečo cítila, niečo tam bolo medzi nimi,” odvetila. Napriek tomu jeho voľbu akceptuje: “Ale tak, je to jeho voľba, tak to cítil, tak to spravil.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: Televízia Markíza, IG/tvmarkizaofficial