Zuzana Strausz Plačková sa od čias odrazového mostíka v Hoteli Paradise zmenila na nepoznanie. Okrem mentálneho vyzretia a vizuálneho obrazu sa jej aj značne pozmenil stav účtu na bankovom konte. Úspešná podnikateľka tak vystrelila výrobou vlastných produktov k výšinám!

Zuzana Strausz Plačková, influencerka, majiteľka prevádzky Pink, podnikateľka s rúškami, letným oblečením, termoprádlom, módnymi doplnkami, kolagénom, rúžmi či spodnou bielizňou finančnou núdzou rozhodne netrpí. Na jej profile na sociálnej sieti už iba ťažko nájsť platenú reklamu, celkom jej postačuje mnohouhlový podnikateľský záber.

Ak sa pýtate, z čoho financuje napríklad svoje časté luxusné dovolenky, tu je jej odpoveď: “Za rok 2020 som zarobila viac ako milión eur na produktoch a Instagrame. Pokiaľ budeš sedieť doma na r*ti a hejtovať, rozoberať úspešných ľudí, nikdy sa im nevyrovnáš!” reaguje Zuzana na konšpiračné komentáre o svojich zárobkoch. Zároveň ľuďom odkazuje, aby energiu radšej venovali do svojho osobného rozvoja a do podnikania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/queen.plackova