Zuzana Strausz Plačková ohlásila v utorok na sociálnych sieťach správu, ktorá potešila všetkých jej fanúšikov a známych. Instagramová kráľovná je totiž tehotná a sladké tajomstvo si s Reném strážili už dlhšiu dobu. Len nedávno pritom prehovorila o zdravotných problémoch, ktorými ale zrejme chcela utajiť novinku pred zvedavcami.

Zuzana Plačková žije s Reném v novučičkom dome v Miloslavove, do ktorého už onedlho privedú prvého spoločného potomka. Ako totiž tmavovláska ohlásila na sociálnej sieti, pár mesiacov skrývala sladké tajomstvo a stane sa mamičkou.

Rozcítená influencerka, ktorá má byť vo štvrtom mesiaci, však so slzami a trasúcim sa hlasom priznala, že sa o bábätko pokúšali dlhšiu dobu, no neúspešne. O to väčší šok prišiel, keď sa jej podarilo otehotnieť krátko po najhoršom zážitku v živote – septembrovej policajnej akcii v súvislosti s drogami, v ktorej sú manželia Strauszovci naďalej stíhaní na slobode.

My sme sa o bábätko snažili naozaj veľmi dlho. Ľudia, ktorí nás poznajú, o tom vedia. Nám sa to bábätko zadarilo v najhoršej našej životnej situácii, o ktorej všetci viete. Zadarilo sa nám pár dní po tom… Ja ani som neverila, keď som si urobila ten test, že sa to stalo. Pretože sme sa veľmi dlhú dobu snažili o bábätko a nešlo to. A práve život nám nadelil toto šťastie v tej najhoršej životnej situácii, ktorú sme doteraz zažili. Je to niečo úžasné,“ dodala Zuzana so slovami, že tehotenstvo plánovala držať v tajnosti aj naďalej, no niekto z jej okolia ju zradil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/queen.plackova