Zuzana Plačková (28) sa pred časom nečakane rozhodla s pauzou na Instagrame, ktorý jej zarábal nemalé peniažky. Podľa zdroja z jej okolia má tmavovláska nosiť pod srdcom sladké prekvapenie.

Zuzana Plačková sa už nejaký ten rôčik živí reklamami a pôsobením na sociálnej sieti Instagram. O to väčší šok nastal, keď pred časom ohlásila koniec so slovami, že si potrebuje oddýchnuť, keďže už necíti niekdajšie naplnenie. Okrem toho rozvírila búrlivé diskusie aj pilotnou časťou relácie InstaQueen, po ktorej jej fanúšikovia naložili aj za kilá navyše či vizáž, ktorá sa nezhoduje s fotkami.

Hoci vysvetlila pauzu v práci potrebou načerpať nové sily, zdroj z jej okolia tvrdí, že za Zuzaniným rozhodnutím je celkom iný dôvod: “Zuza čaká dieťa. Je to prísne tajná a strážená info, ktorú vieme len my, najbližší ľudia... Všemožne sa snaží zakryť guľaté bruško. Skrýva to, že je tehotná,” potvrdil pre Topky.

Reakcia Plačkovej však na seba nenechala dlho čakať a špekulácie o tehotenstve rázne popiera: “To vôbec nie je pravda. Ako by som mohla ešte na Silvestra dávať na Instagram, že pijem? Ja naozaj nie som tehotná,” odmieta. Na Instagram pridala aj video, v ktorom cvičí a veselo dodáva: “V zdravom tele zdravý duch a žiadne dieťa.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/fxph4

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/queen.plackova,