Zuzana Plačková sa už nejaký ten piatok prezentuje na sociálnych sieťach, kam pridáva dokonalé fotky z luxusného života, ktorý si užíva spolu s manželom Reném. Po odvysielaní pilotnej epizódy jej najnovšej šou InstaQueen si ale zlízla od Slovákov poriadnu kritiku.

Zuzana Plačková spustila v stredu svoju prvú vlastnú reality šou InstaQueen. Televízia JOJ sľubovala divákom sondu do života slovenskej Instagramerky so všetkým, čo k nemu patrí. Zdá sa ale, že Slováci dostali aj niečo navyše.

Zatiaľ čo na fotkách upravených filtrom pôsobí tmavovláska úplne dokonale, mnohých zaskočila Plačkovej postava či dvojitá brada pred televíznou kamerou: “Pripadá mi tučnejšia a vôbec nie je taká pekná ako na Instagrame, filtre robia svoje,” okomentovala Lenka. Rovnaký názor zdieľa aj Norbert: “Kráľovná Zuzana, svojím skutočným výzorom si dosť sklamala. Ako fakt, oproti fotkám na Instagrame som bol dosť prekvapený, že je to jedna nepekná žena s veľmi zničenou tvárou a viditeľnou nadváhou.”

Viacerí sa ale obuli aj do intelektuálnej stránky relácie TV JOJ: “Máte pocit, že na tú osobu sa niekto potrebuje pozerať? Som v šoku, že vôbec niečo také ste schopní odvysielať,” znie kritika Anny. Aj keby už ale nič iné, v InstaQueen sme sa všetci dozvedeli, že životný kolobeh nás ľudí nie je žiť a umrieť, ale “vyžrať sa, odsať sa, vyžrať sa, odsať sa.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Televízia JOJ │ Foto: Televízia JOJ/ InstaQueen, Facebook/Televízia JOJ