Už onedlho sa na Slovensku uskutoční odkladané finále súťaže Miss Universe SR, ktoré má pod palcom niekdajšia kráľovná krásy Silvia Lakatošová v spolupráci so Zuzanou Plačkovou. A práve to si zobrala na mušku influencerka Petra Dzvoníková.

Užívatelia sociálnych sietí si postupom času zvykli na populárne „vojny influenceriek“, kedy sa do seba v rôznych kauzách púšťali známe i menej sledované tváre Instagramu. Najnovšie sa do otvoreného konfliktu dostala Zuzana Plačková, keď reklamu v súvislosti Miss verejne skritizovala Petra Dzvoníková, známa ako „Petush Nasklee“.

Dvojnásobnej mamičke sa totiž nepáčia fotografie, na ktorých sú súťažiace Miss Universe SR zobrazené s vitamínovými inhalátormi na fajčenie. „Aby súťaž krásy propagovala tento typ produktu mi príde úplne cez čiaru,“ uviedla Petra, pričom sa fanúšikom prihovorila aj v krátkom videu.

To nenechalo chladnou organizátorku Silviu Lakatošovú, ktorá sa okamžite ozvala Zuzane Plačkovej a tá venovala mladej podcasterke zopár ostrých slov. „Neznášam primitívnych ľudí a nenávidím, keď si niekto ide robiť na niečo promo, videnia a proste stará sa do vecí, do ktorých je ho úplne ho*no,“ začala Zuzana. „Ja už mám tak dosť príživníkov sociálnych sietí, ktorí proste si vymyslia tému a hneď sa toho chytia a poďme, áno, bojujme proti tomuto, lebo tu musí byť nejaká osveta, buďme všetci za pekných a doma máš taký hnoj a taký bordel, že to ti ani Royal Cleaning nevie upratať,“ nedávala si servítku pred ústa s tým, že v prípade dodávateľa inhalátorov ide o sponzora súťaže.

Zuzana, ktorá každú chvíľu porodí vytúžené dieťatko, však nešetrila kritikou ani priamo na adresu Petry, pričom jej odporučila, aby prišla na casting Miss a povedia jej, kde má nedostatky a čo by mala na sebe vylepšiť. „Ja viem, že možno nie si taká pekná a vlastne nie si pekná, že by sme ťa tam niekedy vybrali, ale dojdi na casting, my ti povieme, čo ti presne chýba a minimálne to bude určite rozum. To ti garantujem,“ nešetrila ju, a taktiež dodala, že práve jej partner dodáva sishe do domácností.

Celú kauzu napokon uzavrela samotná Petra, ktorá uviedla, že považovala za dôležité vyjadriť svoj názor, nakoľko ide o verejnú súťaž. „Ja som nehejtovala missky, ja som vyjadrovala svoj názor na spoločensky relevantnú tému,“ uviedla a pokračovala: „Ak by sa táto súťaž venovala napríklad osvete o závislostiach, tak by som im verejne vyjadrila podporu.“

Ostré vyjadrenie Zuzany Plačkovej si môžete vypočuť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/petush.nasklee, queen.plackova