Instagramová hviezda Zuzana Strausz Plačková (31) v posledných mesiacoch neskrýva dojatie, pričom radosť jej urobila správa, že pod srdcom nosí vytúžené dieťatko. V uplynulých dňoch dokonca usporiadala pompéznu baby shower party, na ktorej sa zúčastnilo množstvo jej priateľov, aby spoločne zistili, či sa stane mamičkou chlapčeka alebo dievčatka. 

Zuzana Plačková si aktuálne užíva posledných pár týždňov tehotenstva, pričom ako priznala, už onedlho pribudne do jej rodinky vymodlené bábätko. Ako sa ukázalo na nedávnej párty, kráľovná Instagramu porodí manželovi Renému synčeka, ktorý dostane na slovenské pomery absolútne netradičné meno.

Prvorodené dieťatko Strauszovcov sa bude volať Dion a samotná Zuzana dokonca vysvetlila, prečo sa rozhodli práve pre toto meno: ,,Všetky hodnoty s názvom Dion: veselý, pozorný, aktívny, moderný, závažný, veľkorysý, kompetentný, šťastie, priateľský, temperamentný, kreatíva, nestály znak.“ Ako dodala, Dion, alebo grécky Dionýz, bol starorímskym bohom vína, úrody, plodnosti a zábavy. “A do toho bude Lev, takže super kombinácia,“ neskrýva nadšenie Zuzana.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/queen.plackova