Zuzana Plačková len pred pár dňami porodila, no napriek tomu sa zúčastnila spolu s manželom Reném na prestížnej súťaži krásy Miss Universe 2022 v Banskej Bystrici. Záver večera si napokon ukradla práve známa dvojica, ktorá spôsobila ďalší rozruch.

Miss Universe 2022 už spoznala svoju novú kráľovnú krásy, ktorou sa stala 23-ročná Karolína Michalčíková z Trenčína. Nedeľný večer zorganizovala Silvia Lakatošová v spolupráci so Zuzanou Plačkovou. Influencerka sa stala aj jednou zo sponzoriek súťaže, pričom jej manžel René a Cico Band vystúpili na pódiu ako súčasť kultúrneho programu spolu s Rytmusom či Matúšom Kolárovským.

A práve Zuzana sa na záver Miss stala hlavnou hviezdou večera, o čo sa postaral René. Ten ju totiž po vystúpení kapely zavolal neplánovane na pódium, kde urobil šokujúci krok. Hoci je dvojica zosobášená, čerstvý otecko malého Diona pokľakol pred dojatou podnikateľkou v modrom outfite s prsteňom v ruke.

Verejne tak Zuzanu požiadal o ruku už po tretíkrát a tmavovláska okamžite súhlasila. René vyzradil, že jeho manželka sníva o svadbe v kostole, takže sa rozhodol jej túto túžbu naplniť. Po tom, čo sa Plačková vydávala v ružových šatách a po druhýkrát v Las Vegas, pôjdu zaľúbenci do tretice na cirkevný obrad pred Bohom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: YT/Miss Universe Slovakia