Instagramová hviezda Zuzana Strausz Plačková je momentálne vo vysokom štádiu tehotenstva, avšak ani v tomto období nezabúda na fanúšikov na sociálnych sieťach. Neprehliadnuteľná brunetka sa netají estetickými zákrokmi, pričom tento raz sa rozhodla pre odvážne priznanie.

Zuzana Strausz Plačková je jednou z najúspešnejších slovenských influenceriek a už odkedy sa objavila v reality šou Hotel Paradise nevylučuje, že si k vysnívanému vzhľadu dopomohla estetickými vylepšeniami. Podnikateľka sa už onedlho stane prvýkrát mamičkou vytúženého bábätka, a kým ešte neprezradila, či pod srdcom nosí chlapčeka alebo dievčatko, fanúšikom predsa len ukázala niečo zo svojho súkromia.

Kým niektoré známe osobnosti plastické operácie taja, prípadne sa zábermi po zákrokoch neprezentujú, Zuzana sa rozhodla ísť s kožou na trh. Na Instagrame zverejnila fotografie, kedy bola tesne po tretej úprave nosa, pričom jej tvár zdobili modriny, obväzy a krvné podliatiny. Hviezda sociálnych sietí uviedla, že najskôr sa k premene nevyjadrovala, nakoľko výsledný efekt sa pacientovi dostaví až po roku, avšak dnes už vidí veľké zmeny.

“Dnes sa už môžem pýšiť napríklad pre mňa tým najkrajším nosom alebo úzkou bradou, či pre mňa nikdy neexistujúcou kontúrou tváre,” povedala otvorene. Mala som problém s dvojtou bradou a podbradok celkovo, plus nesúmerne urobený nos a na záver mi doktor odobral pár ml tuku, ktorý mi napichal do tváre, aby som nemusela používať rôzne výplne, a tak mám pokoj s výplňami, kyselinou hyalurónovou na pár rokov,” priznáva budúca mamička.

Zároveň dodáva, že jej doktor nelámal žiadne kosti a výsledný efekt je kvalitnou prácou s tukom. “A nakoniec, i keď som vyzerala po operácii, jak keby má prešiel kamión, nebolelo to že vôbec, ale že VÔBEC! Len to tak zle vyzeralo,” dodala Zuzana a zverejnila aj poriadne odvážne zábery.

Zuzanu tesne po operácii môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/queen.plackova