Zuzana Strausz Plačková má momentálne krušnejšie obdobie ako inokedy. Po tom, čo jej pred pár dňami vykradli dodávku s novou kolekciou detského oblečenia, priznala smútok. Slzy do očí jej vháňa pohľad na synčeka Diona, ktorého trápi zdravotný problém. 

Influencerka, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 880-tisíc fanúšikov, nedávno poprosila o pomoc Slovákov. Neznámy páchateľ totiž vykradol jej úplne novú dodávku, v ktorej sa nachádzala pripravovaná kolekcia detského oblečenia. Najnovšie však Plačková priznala, že ju znepokojuje ešte čosi vážnejšie.

Slzy do očí jej vháňa pohľad na synčeka Diona, ktorého má trápiť zdravotný problém. “Dnes som mala celý deň taký bez nálady. Dnes ráno sme boli u lekára, Dionček má prietrž, tak mu budem lepiť pupček,” priznala zronená fanúšikom.

Pupočná prietrž, ktorá sa vyskytuje asi u 20 percent detí, je dvakrát častejšia u chlapcov ako u dievčat. Novopečená mamička je však vystrašená a smutná z toho, že tento problém neobišiel ani ju: “Som z toho celkom otrávená, aj som si poplakala. Menili sme mlieko… Je to údel matky, strašné, strašné. Preplačem dnes celý deň,” priznáva. Ak bude mať chlapček šťastie, prietrž môže sama vymiznúť, no ak by sa tak nestalo, detičky musia byť vo veku 3 až 4 roky operované.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/queen.plackova