Podnikateľka Zuzana Strausz Plačková má opäť plnú hlavu problémov. Popri biznise a starostlivosti o malého Diona sa musí aktuálne zaoberať veľmi nepríjemnou záležitosťou. Influencerke totiž neznámy páchateľ vykradol novú dodávku, a preto prosí Slovákov o pomoc.

Zuzana Plačková sa krátko po narodení vytúženého synčeka Diona vrhla opäť na zveľaďovanie svojho biznisu. K existujúcim podnikom pribudol nedávno obchodík s exkluzívnym detským oblečením, kozmetické výrobky, ako aj salón krásy, ktorý samotná influencerka po pôrode intenzívne využíva.

Ako sa však podnikateľka zverila fanúšikom na sociálnej sieti, v priebehu pár mesiacov ju neznámy páchateľ znovu vykradol. Pred pôrodom zaznamenala neúspešný pokus o vlámanie sa do známej ružovej kaviarne, tentokrát však boli zlodeji úspešní.

Ako priblížila, ktosi sa dostal do ich novej bielej dodávky s ešte nezmenenými nemeckými ŠPZ. Z priestorov zmizlo technické náradie ako vŕtačky, no Zuzana prišla aj o celkom novú kolekciu detského oblečenia, ktorá mierila do jej obchodu. Slovákov prosí o pomoc a zdôraznila, že značku, ktorú predáva, zastupuje v našej krajine výlučne ona: “Je to oblečenie, ktorého sme my výhradní zástupcovia, takže nemá kto iný tu šancu predávať túto značku, takže bola by som veľmi rada, keby ste mi dali vedieť,“ vyzýva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj  │ Foto: IG/queen.plackova