Začiatkom februára oznámila influencerka Zuzana Strausz Plačková, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. Aj keď sa spočiatku spolu s manželom Reném mienili nechať prekvapiť, či budú hrdými rodičmi chlapčeka alebo dievčatka, napokon predsa len odhalili pohlavie bábätka.

Zuzana Strausz Plačková a jej manžel René neskrývali začiatkom februára dojatie, keď zverejnili informáciu, že sa už onedlho stanú rodičmi vytúženého bábätka. Dvojica influencerov sa o potomka snažila dlhší čas, pričom dopriate im napokon bolo v najťažšom životnom období, kedy čelili problémom s políciou.

Len pred pár hodinami zverejnili Strauszovci emotívne video z baby shower party, kde sa dozvedeli, že sa ich rodinka rozrastie o synčeka, kým chvíľu na to dojal fanúšikov aj budúci otecko. René má na svojom konte síce už množstvo zábavových hitov, avšak pri tejto príležitosti trochu spomalil a nahral skladbu Si môj anjel, ktorú venoval synčekovi. Ako Zuzana prezradila, ten by sa mal narodiť v znamení leva, a teda už o pár týždňov.

Rene Rendy ft. Deep Thought – Si môj anjel

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube