Peter Pellegrini po nedávnom oznámení príchodu Branislava Becíka z Dobrej voľby ohlásil na štvrtkovej tlačovej besede ďalšiu novú tvár, ktorá prišla rovnako od Tomáša Druckera. Tá sa dokonca zrejme stane aj novou podpredsedníčkou strany Hlas – SD.

Predseda strany Hlas nedávno šokoval, keď oznámil, že do strany prestupuje z Dobrej voľby starosta obce Dvory nad Žitavou Branislav Becík. Ten svoj prestup od Tomáša Druckera krátko na to vysvetlil takýmito slovami. Na štvrtkovej tlačovej besede prekvapil Peter Pellegrini ohlásením prestupu ďalšej kandidátky.

Tentokrát ide o právničku a riaditeľku Zväzu ambulantných poskytovateľov Zuzanu Dolinkovú, ktorá kandidovala u Tomáša Druckera z 11. miesta kandidátky. Dolinková napokon uviedla, že plánuje riešiť predovšetkým odchod našich zdravotníkov a sestier do zahraničných krajín.

Pellegrini prekvapil aj vyjadrením, že z novej tváre strany chce urobiť čoskoro podpredsedníčku a do funkcie v užšom vedení ju navrhne na najbližšom plánovanom sneme. Ten sa má uskutočniť na konci júna, pričom líder Hlasu plánuje predstaviť verejnosti aj ďalších nových členov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj Foto: FB/HLAS – sociálna demokracia