Jednou z najvýraznejších účastníčok trinásteho ročníka kontroverznej reality šou Farma bola aj 29-ročná Terézia Vargová, ktorá po vypadnutí priznala problémy v rodinnom kruhu. Ako brunetka uviedla, v dôsledku relácie čelila hnevu otca, pričom jablkom sváru sa stalo jej vystupovanie pred televíznymi kamerami. 

Zdá sa však, že Tete má dnes hlavu už niekde úplne inde a pravidelne sa s úsmevom prihovára fanúšikom na sociálnej sieti. Tých istý čas mimoriadne zaujímalo, ako dopadol jej vzťah s kolegom Mikim, avšak, ako je už známe, po vypnutí kamier z lásky nadobro vzišlo.

Aj Terézia si uvedomuje, že život ide ďalej a po poslednej klapke začala pracovať na zmene svojho vzhľadu. Okrem estetickej úpravy pier tiež výrazne schudla, pričom už u Martina Šmahela v relácii Farma X-tra potvrdila, že na statku zhodila takmer desať kilogramov.

Tento raz dala fanúšikom možnosť, aby sa jej opýtali na to, čo ich zaujíma. Okrem iného chceli vedieť aj čo ju prinútilo k tomu, aby niečo urobila so svojou postavou. “Lebo to bolo už fakt škaredé,” odvetila exfarmárka a pridala záber vo výraznej červenej spodnej bielizni.

Teréziu v spodnom prádle môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/tete_vargova_farma13, farma.markiza