TO je ale šok! Len pol roka po svadbe Meghan Markle (37) s princom Harrym sa zrejme inšpiroval aj jej exmanžel Trevor Engelson (41). Oženil sa s touto bohatou dedičkou a rovnako ako Meghan nebude zjavne trieť biedu.

Len pred pol rokom sa Meghan Markle vydala do najsledovanejšej rodiny Veľkej Británie, keď si vzala princa Harryho. Ich svadbu sledovala celá krajina a oči verejnosti sa na párik upierajú aj naďalej. Meghan ale zjavne nie je jediná, kto si sobášom zabezpečil sladkú budúcnosť.

Len pol roka po nej sa totiž znova oženil aj jej exmanžel Trevor Engelson, ktorý s Meghan chodil od roku 2004 a v roku 2011 sa s ňou na Jamajke oženil. Ich manželstvo malo ale trvanie len tri roky a kvôli nezlúčiteľným rozdielom sa rozviedli. Krátko po Meghan sa ale aj on rozhodol posunúť v živote ďalej a oženil sa s bohatou dedičkou.

Dietologičku Tracey Kurland (32), s ktorou žije od novembra 2017, požiadal o ruku prekvapivo len dva týždne potom, ako sa Meghan vydala. Rovnakou náhodou si zobral zrejme aj bohatú dedičku podobne ako Meghan Harryho. Tracey je totiž dcérou multimilionára a bankára Stanforda Kurlanda, a tak sa Trevor rozhodne nemusí báť o svoju budúcnosť. Napriek finančnému zabezpečeniu si ale dvojica zorganizovala skôr komornejšiu oslavu v súkromnom dome v luxusnej štvrti Hidden Hills v L.A.

Zdroj: Dailymail.co.uk │ Foto: Facebook, YouTube