Kráľovská svadba NAŽIVO: Meghan Markle vyrazila so svojou mamou do Windsoru!

Dátum:

Svadba roka je tu! Vo Windsorskom zámku sa začínajú zbiehať prví svadobní hostia a samotný obrat sa uskutoční o 12.00 hod, teda o jednej hodine nášho času. 

I napriek tomu, že princ Harry je až šiestym následníkom na britský kráľovský trón, o svadbu je mimoriadne veľký záujem a dokonca sa predpokladá, že ho bude po celom svete sledovať viac ľudí ako svadbu princa Williama a Kate.

13.00 – Do Windsoru prišla nevesta Meghan Markle v jednoduchých bielych svadobných šatách, ktoré pôsobili mimoriadne elegatne.

12.50 – Tesne pred obradom prišla do Windsoru mama Megna Markle, Doria Rangland, prince Charles s Camilou a až po nich dorazili na miesto kráľovná Alžbeta II. s princom Filipom.

12.35 – Do Windsoru prichádza princ Harry s bratom Williamom.

12.20 – Meghan Markle vyrazila spolu so svojou mamou do Windsoru. Na prvých záberoch, ktoré boli verejnosti ponúknuté je vidieť, že bude mať závoj a plné biele šaty. Nakoľko je už Meghan rozvedená, dlho sa diskutovalo, ako bude vyzerať.

Windsorský zámok sa už začína zapĺňať hosťami, medzi ktorými je i množstvo známych mien šoubiznisu. Na mieste sú už manželia Beckhamovci, George Clooney s manželkou Amal, tenistka Serena Williams či dobrý priateľ princa Harryho, spevák James Blunt.

Foto: Instagram

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...