Pred dvoma dňami sa odohrala na plzeňskom sídlisku veľká tragédia. Z okna na piatom poschodí vyskočila 39-ročná matka potom, ako z neho vypadla aj jej 10-ročná dcéra. Po dvoch dňoch prišli smutné správy.

V Českej Plzni došlo v stredu k veľmi smutnému incidentu. Na sídlisku vypadlo z okna na piatom poschodí len 10-ročné dievča. Keď však dorazili na miesto tragédie hasiči, v okne už stála aj jej 39-ročná mama, ktorá mala podľa očitých svedkov neprítomný pohľad.

Hasiči sa ju snažili upokojiť so slovami, že dcérka bude v poriadku, no matka nevnímala nič naokolo a dobrovoľne skočila taktiež. Obdive boli napokon hospitalizované vo vážnom stave v plzeňskej nemocnici, hoci všetci verili, že sa zo zranení dostanú.

Po niekoľkých hodinách však prišli z Čiech smutné správy. “Môžem potvrdiť, že žena podľahla svojim zraneniam. Bližšie informácie zatiaľ poskytovať nebudeme,” uviedla pre Blesk hovorkyňa plzeňskej polície Ivana Jelínková. Polícia aj naďalej zisťuje, či v prípade dievčaťa, ktoré je mimo ohrozenia života, išlo rovnako o pokus o samovraždu, nešťastný pád, alebo ju z okna niekto sotil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=qxj5aa-qVx0

Zdroj: blesk.cz │ Foto: YouTube/Krimi-Plzeň