Mikela Vlček si aktuálne prechádza ťažším obdobím, z ktorého sa snaží dostať prostredníctvom rôznych školení a pobytov zamerených na rozvoj osobnosti a hľadanie vlastného šťastia. Jej ešte stále manžel Miroslav sa na nevydarené manželstvo snaží zabudnúť inak.

Známa influencerka, ktorá ešte v decembri spolu s manželom súťažila v šou Bez servítky, nedávno priznala, že sa od Mira odsťahovala a začína žiť nový život. Mikela sa sústredí už iba na dcérku a seba a všetko zlé sa snaží hodiť za hlavu.

Jej bývalý partner, avšak ešte stále manžel, sa snaží s rozchodom vyrovnať po svojom. Cudzím ľuďom vraj prostredníctvom Instagramu posiela Mikelino staré se*uálne video a neváhal ho údajne poslať ani chorej mame. Okrem toho sa majú po jeho boku striedať rôzne ženy.

Zúfalá Mikela prosí o pomoc: Hnus, čo jej urobil manžel!

,,To, čo mi posielate do správ, mám tu milión správ, že mi posielate Mira s nejakou babou, tak nie je to pre mňa žiadna novinka. Pretože odkedy som neni s ním, tak ho vídavajú každú chvíľu s inou a posielate mi to. A je tých báb čím ďalej, tým viac a viac. A nejako akože rada by som sa od toho odosobnila. Lebo toto je už ťažko pod moju úroveň,” reagovala na správy od fanúšikov čiernovláska.

,,Veľakrát som sa v mladosti bláznila a mala som raz toho, raz toho, ale takéto bomby som si zatiaľ nikdy nešla. Hlavne nie v takýchto záväzkoch, ako je manželstvo. Ale veď okey, no… Každý sme iný, ja idem skôr tou cestou sebaliečenia a on ide možno cez pe*is, ja neviem, no,” zhodnotila na záver Mikela.

Jeden zo spomínaných záberov zverejnila na svojom Instagrame aj podnikateľkina kamarátka Lenka Tejbusová, ktorá celú kauzu okolo kontroverznej dvojice ostro sleduje. ,,Miri, Miri, akože sorry, ale stále si ženatý. Je tu aspoň vidieť, kto koho ako miloval. Naozaj veľmi úbohé. Ale veď čo čakať od chlapov. Potom sa opúšťaj, som fakt sklamaná,” napísala Lenka k snímke, na ktorej má byť Vlček s čiernovlasou slečnou.

Mikela

Mikela sa vyjadruje k správam, ktoré jej chodia ohľadom manžela Mira

 

Zdroj/Foto: Instagram/mikela_vlcek, lenockat