Veľkej láske je koniec. Po špekuláciách, ktoré kolovali sociálnymi sieťami, vyšlo pred týždňom najavo, že Mikela a Miroslav Vlčekovci sa naozaj rozišli. Kauza medzi manželmi je stále živá, pričom, zdá sa, že Miro poriadne prilieva do ohňa.

Po roku a pol od bleskovej svadby influencerky Mikely a jej manžela Miroslava sa schyľuje k rozvodu. Koniec vzťahu potvrdila samotná brunetka, ktorá priznala, že v ňom dlhodobo nenachádzala rešpekt, pokoj a hlavne šťastie.

Podnikateľka sa rozhodla venovať najmä dcérke a sebe. Harmóniu v živote jej však údajne Miro stále mať nedovoľuje. „Môže Miri rozposielať nahé videá Mikely random ľuďom na Instagram?! Mikela má na story … Toto je fakt hnoj na vlastnú manželku toto šíriť, fuj,“ rozčuľovala sa na svojom profile ďalšia influencerka Lenka Tejbusová, čo zachytil portál Odzadu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mikela vlcek (@mikela_vlcek)

Mikela uviedla, že na svojho ešte stále manžela podá trestné oznámenie. S pomocou sa ale obrátila i na fanúšikov. „Chcela by som všetkých mojich priaznivcov poprosiť o pomoc. Tento človek, ktorého som vytiahla na Instagrame, random ľuďom posiela do správ moje 150-tisíc ročné video – s*xsuálne, ktoré poslal aj svojej chorej mame, ktorá je v poslednom štádiu rakoviny. Mi to poslala, že toto ti posiela môj syn. V pondelok na neho pôjdem podať trestné oznámenie, ale dá sa nahlasovať jeho profil za šírenie nahoty a p*rnografických materiálov a s*xsuality,“ šokovalaa zúfalá mamička, ktorú ste ešte v decembri spolu s Mirom mohli vidieť variť v šou Bez servítky.

„Keďže Miroslav je v podmienke, tak som zvedavá, čo z toho budú, aké následky vyvodzovať. Ale toto si nenechám, toto akože je úplne, že absolútne dno, ktoré sa môže dať. A sme tu ženy, takže si pomôžme, choďte to nahlásiť a zvyšok ja v pondelok poriešim na polícii,“ uviedla Mikela.

Mikela o pozadí Bez servítky: K tomuto sú vraj súťažiaci nútení!

Zdroj: Instagram/mikela_vlcek, Odzadu | Foto: Instagram/mikela_vlcek