Tanečná šou Let’s Dance spoznala len pred pár týždňami svojho víťaza, pričom k horúcim favoritom relácie patrili aj herec Adam Bardy (28) a Dominika Rošková (31). Podmanivá tanečnica predvádzala na parkete strhujúce emócie a pár sa napokon umiestnil na druhej priečke.

Adama Bardyho si po boku Dominiky Roškovej zamilovali tisíce fanúšikov z celého Slovenska, a kým sympatického herca doma čakala manželka Bibiana a synček Alan, krásna tanečnica prežívala v súkromí ťažké obdobie. Ako totiž počas šou Let’s Dance priznala, nedávno sa rozpadol jej dlhodobý vzťah s biznismenom Jaroslavom Packom, s ktorým tvorila pár od roku 2017.

Napriek smútku, ktorý talentovaná kráska neskrývala ani počas šou, na lásku nezanevrela a dnes sa teší z nového partnera. „Áno, v mojom živote sa objavil nový muž, volá sa Adam a spoznali sme sa na Let’s Dance. Je to ešte veľmi čerstvé a na začiatku. Je nám spolu krásne a som naozaj šťastná,“ uviedla pre denník cas.sk. Dominika sa s priateľom ukázala už aj v spoločnosti, keď sa zúčastnili prestížneho predstavenia Fashion Ballet 2022 v Slovenskom národnom divadle.

Dominiku s novým partnerom môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk, pluska.sk | Foto: IG/dominika.roskova, tvmarkizaofficial