Hoci sa iniciatíva Za slušné Slovensko stiahla na chvíľu do ústrania, jej členovia sa nevzdávajú a už o pár dní vyrážajú opäť do ulíc troch slovenských miest s novým programom.

Iniciatíva Za slušné Slovensko sa po niekoľkých pochodoch naprieč celým Slovenskom stiahla do ústrania a ľudia zmizli z ulíc. Aj napriek zdanlivej nečinnosti sa mladíci nenechali odradiť a po pauze vyrážajú opäť na námestia s novým programom.

Organizátori Pochodu za slušné Slovensko nie sú spokojní s vývojom politickej situácie ako aj s faktom, že ani po siedmich mesiacoch od dvojnásobnej vraždy Kuciaka a jeho priateľky Kušnírovej neodhalili mená vraha a objednávateľa, keďže mladý novinár bol zavraždený kvôli svojej práci. Nepáči sa im ani nedoriešená kauza únosu vietnamského občana, ako aj fakt, že Béla Bugár napriek nekoľkonásobnému sľubu naďalej ostáva v koalícii, ktorú tak drží pokope.

Pochody iniciatívy Za slušné Slovensko začnú už tento piatok 28. septembra v Bratislave o 19.00 h. Pochody sa v ten istý deň uskutočnia aj v Banskej Bystrici o 19.00 hodine a v Košiciach o 18.00 hodine.

Zdroj │ Foto: YouTube, Facebook/ Za slušné Slovensko