Dominika Cibulková je pod drobnohľadom verejnosti prakticky od útleho detstva. V tom čase bola pozornosť zameraná predovšetkým na jej športové výsledky, no po ukončení profesionálnej kariéry sa s jej menom neustále spája jedna vec. Je znova tehotná alebo sa iba trošku zaguľatila?

Dominika Cibulková po ukončení športovej kariéry trochu upustila z náročných tréningov, ktoré boli dlhé roky súčasťou jej každodenného života. Prišlo tehotenstvo, vďaka čomu priviedla na svet krásneho synčeka Jakubka. Po pôrode jej ostalo pár kíl navyše, no prioritou bola starostlivosť o jej milované bábätko.

Bývalá tenistka sa s odstupom času rozhodla vrátiť do formy, pričom cvičenie a upravená strava jej zaručili veľkých úspech. Ručička na váhe jej totiž ukazovala o 20 kilogramov menej. Radosť neskrývala ani 33-ročná milovníčka módy, ktorá si mohla znova obliecť obľúbené kúsky, a taktiež sa opäť páčila sama sebe.

Odvtedy však ubehlo pár mesiacov a známa blondínka zvoľnila, v dôsledku čoho je o čosi plnšia. Pri pohľade na ňu si mnohí všimnú vykúkajúce bruško. Aj samotná Dominika si je toho vedomá a rozhodla sa zamedziť akýmkoľvek špekuláciám. ,,Nie som tehotná, iba tučná a skutočná,“ napísala na sociálnej sieti. Aj napriek upozorneniu jej fanúšikovia písali, že určite čaká bábätko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/domicibulkova