Podľa Pellegriniho je členom mafie: Mikulec mu posiela tvrdý ODKAZ!

Dátum:

Mimoparlamentná strana Hlas-SD nedávno zvolala tlačovú konferenciu, počas ktorej sa ich šéf poriadne vybúril na koaličnej strane OĽaNO. Z úst Petra Pellegriniho padali vážne obvinenia na adresu ministra financií, no aj šéfa rezortu vnútra.

Peter Pellegrini verejne vyhlásil, že vylučuje akúkoľvek spoluprácu medzi stranou Hlas-SD a koaličnou stranou OĽaNO. ,,Vzhľadom na odmietanie a marenie referenda považujeme OĽaNO za vážnu hrozbu pre slovenskú demokraciu a s takýmto subjektom nemôžeme a nechceme spolupracovať,“ uviedol expremiér, pričom obvinil ministra vnútra Romana Mikulca, že je členom organizovanej skupiny, keďže Matovičovo hnutie má fungovať ako schránková firma.

Najnovšie obvinenia sa dostali do uší aj samotného šéfa rezortu vnútra, ktorý sa rozhodol reagovať. ,,Bývalý premiér P. Pellegrini napriek preferenciám a nezameniteľnej snahe o imidž perfektného hospodára na sociálnych sieťach, nedokáže svojou jemnou rétorikou vystúpiť z tieňa svojho niekdajšieho predsedu. Dnes sa mu síce posnažil priblížiť, ale dopadol na smiech,“ napísal na sociálnej sieti.

Mikulec následne vrátil úder, keď hovoril o rozkrádaní štátu, ohýbaní spravodlivosti či vytvorení zločineckých štruktúr priamo v policajnom zbore počas Ficovej vlády, ktorej súčasťou bol aj šéf strany Hlas-SD. ,,Pán Pellegrini, pamätajte, že keď na niekoho ukazujete prstom, tri smerujú vždy k sebe,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Roman Mikulec-minister vnútra SR  |  Foto: FB/Peter Pellegrini, Roman Mikulec-minister vnútra SR, minv.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...