Týždeň, ktorého súčasťou bola vychýrená cukrárka a gazdinka Adriana Poláková, je za nami. Aďke patril v Bez servítky posledný deň, kedy sa rozhodla vsadiť karty na rakúsku kuchyňu. Podávanými jedlami všetkých prekvapila, no ešte viac divákov šokovalo správanie jej súperok.

Keďže bývalá moderátorka Adriana Poláková žije už nejaký čas v rakúskom kaštieli, v Bez servítky pripravila hosťom jedlá, ktoré sú typické práve pre našich západných susedov. Polievka frittatensuppe, teľací rezeň so zemiakovým šalátom a ako dezert cisársky trhanec.

Bez servítky

Piatková súťažiaca si dala na varení skutočne záležať, pričom jej pokrmy hosťom chutili. Avšak dvom dámam pri stole sa jej menu zdalo príliš jednoduché, čo sa odrazilo aj na ich nízkych známkach. Práve Barbora a Miška divákom svojou kritikou poriadne dvíhali tlak.

,,Len také sliepky ktoré sedia u nej za stolom, môžu povedať, že jej jedlo je fópa, veď to je len o taktizovaní a také sú aj tu, čo nevedia variť a vedia iba urážať…,” napísala svoj názor Mária. ,,Opäť gratulujem štábu Bez servítky – TV JOJ ku skladbe súťažiacich. Prečo by sme si užili perfektné varenie Adriany, šupnete jej tam 2 primitívky, ktoré sa chovajú ako v maštali. Žeby ste v Joj-ke nemali radi Adrianu, pripadne jej závideli?” zamýšľala sa Andrea.

Adriana Poláková ukázala srdce: Takto môžete Miške pomôcť aj vy!

,,Výborne. Adriana skvele navarila. Bolo to zážitkové a chalani boli absolútne skvelí. Škoda že aj ten druhý nedal 10 bodov. Tie dve krasotinky boli absolútne, ani to nedopoviem, chcem byť slušná. Za mňa 40 bodov. Bola najlepšia. Ďakujeme,” zanechala v komentároch na Facebooku Viktoria.
Bez servítky
,,Takto to vyzerá, keď dve sliepky neopustili v živote svoj dvor. Nádherné prestieranie, úžasné menu,” pridala sa i Margita. ,,Menu absolútne super, nemusela by sa za neho hanbiť ani na rakúskom dvore. Ja by som si dala všetko. Ale našim dvom slovenským knedliam (spolusúťažiacim) závistlivým je všetko málo. A nemá zmysel vysvetľovať tým dvom tupelám, že cisársky trhanec nie sú palacinky. Aj tak budú bodovať nefér,” znie názor ďalšej diváčky, ktorú nahnevali negatívne hodnotenia Adrianiných hostiek.
Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ