Úsmevné video bolo zaregistrované na záberoch dopravno-riadiacej ústredne na diaľnici D1, kde bol spozorovaný pohyb zvieracích účastníkov cestnej premávky. Polícia v Bratislavskom kraji neváhala a konala – išlo o život!

Polícia Slovenskej republiky sa skutočne vyznamenala! Heslom pomáhať a chrániť sa riadila na diaľničnom úseku, kde sa postarala o úlovok, ktorý zachránil životy matky aj jej detí. Podľa policajtov sa rodinka z Káčerova po uvoľnení opatrení vracala z Auparku v Bratislave a cestu k vode sa rozhodli si skrátiť prechodom cez diaľnicu. V stávke boli ich životy, a tak diaľničiari museli konať!

“Na nevyhnutne potrebný čas zastavili v tomto úseku premávku, rozptýlenú kačaciu rodinku sústredili na pokojné miesto mimo diaľnice a eskortovali do bezpečia na vecne a miestne príslušné bydlisko, chorvátske rameno v Petržalke. Sme radi, že vďaka našim diaľničiarom všetko dobre dopadlo a aj kompletne zachránená rodinka z Káčerova môže so svojou mami-kačkou v pokoji a bez následkov osláviť zajtrajší Deň matiek,” informuje Polícia SR. To video musíte vidieť do konca!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj | Video: streamable.com | Foto: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj, pixabay.com