Potom, čo sa na verejnosť dostal škandál ohľadom nedodržania “večierky” troch poslancov, ktorí sa stretli v čase zákazu vychádzania v bratislavskom podniku, prenikol do médii ďalší škandál. Moderátor televízie TA3 Norbert Dolinský mal byť prichytený za volantom pod značným vplyvom alkoholu!

Je tomu len zopár týždňov, čo moderátor Noro Dolinský skolaboval priamo pred kamerami televízie TA3, pričom dnes má na krku poriadny problém. Bývalý hlas rádia Expres bol v noci z utorka na stredu políciou prichytený pod vplyvom alkoholu, kedy mal podľa informácii portálu Topky.sk nafúkať 1,77 promile! Ku kontrole Dolinského malo dôjsť na základe oznámenia, ktoré polícia prijala prostredníctvom telefonického hovoru. Aktuálne sa má nachádzať v cele predbežného zadržania.

“Alkoholom potúžený vodič bol okamžite obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na najbližšie policajné oddelenie k vykonaniu ďalších procesných úkonov. Vec bude realizovaná v tzv. „super rýchlom“ konaní s návrhom na podanie obžaloby Norbert pôjde pred sudcu v zákonom stanovenom čase – do 48 hodín,” uviedla k prípadu polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky, Pol | Foto: IG/televiziata3