Polícia Slovenskej republiky len pred okamihom zverejnila prekvapivú správu ohľadom nálezu osoby, ktorej kostrové pozostatky boli objavené v Dolnom Chotári. K predmetnému došlo ešte v polovici júla, pričom dnes už kompetentní poznajú totožnosť zosnulého.

Pri obci Dolný Chotár (okr. Galanta) polícia vykopala ešte 14. júla kostrové pozostatky, ktoré boli po viac ako mesiaci stotožnené. Spolupracujúci obvinení označili predmetné miesto ako hrob Róberta Niguta, pričom analýza vzorky DNA potvrdila jeho totožnosť. Mafián so skleneným okom, prezývaný Luciano, ktorý bol pravou rukou Róberta Okoličányho, zmizol ešte v roku 2013, pričom políciu mal k jeho telu naviesť Ladislav Alfödi.

„Národná kriminálna agentúra dnes v Dolnom Chotári vykopala kostrové pozostatky na mieste, ktoré označili spolupracujúci obvinení ako miesto pochovania Róberta Niguta. Či ide skutočne o túto osobu, potvrdí až znalecký posudok. Viac informácií k vykonávaným procesným úkonom v súčasnosti nie je možné poskytnúť,“ informoval v júli hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pol