Situácia na cestách sa po obrovskej tragédii neupokojuje ani na konci pracovného týždňa. Doobeda pritom havaroval aj poslanec za Sme rodina Martin Borguľa. Pred pár hodinami zastavila polícia v Trenčianskom kraji zdrogovaného vodiča, ktorý mužom zákona púšťal jednu hlášku za druhou.

Polícia v Trenčíne sa prednedávnom stala svedkom kurióznej situácie na ceste. Na Hasičskej ulici spozorovala v piatok ráno vozidlo, ktoré sa pohybovalo zo strany na stranu. Po zastavení vodiča zistila, že ten je pod vplyvom akejsi látky.

18-ročný mladík vyšiel z auta bosý a len v teplákoch. Po negatívnej dychovej skúške na alkohol sa priznal k požitiu psychotropných látok. Ako priblížila polícia na sociálnej sieti, vodič odvetil, že „ide z lesa, kde celý čas tancoval a že je elf“.

Mladík napokon po vyzvaní súhlasil s lekárskym vyšetrením, pričom výsledky orientačného skríningového vyšetrenia vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne preukázali požitie THC. Polícii tiež odovzdal tri vrecúška so zelenou sušinou. Muži zákona mu odobrali vodičský preukaz so zákazom ďalšej jazdy, na čo zahlásil, že „je pán sveta a nič neľutuje“. V nemocnici mu bol odobraný biologický materiál a určí sa, či sa dopustil priestupku alebo trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Polícia taktiež začala stíhanie pre drogovú trestnú činnosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj