Po sérii tragédií na cestách, pri ktorých vodiči nabúrali do nič netušiacich chodcov, pokračuje smola v doprave aj ďalej. Podľa aktuálnych informácií havaroval známy poslanec hnutia Sme rodina. Ten mal dnes doobeda nabúrať do pred ním stojaceho auta.

Na cestách sa v posledných dňoch dejú príšerné udalosti a po tragickej zrážke s mladými študentami v Bratislave či nabúraní do mamičky s deťmi v Čadci, smola v dopravnej sfére pokračuje. Podľa informácií PLUS 7 DNÍ mal v piatok doobeda autonehodu aj poslanec Sme rodina Martin Borguľa. Zapríčiniť ju mal samotný politik pred priechodom pre chodcov pri autobusovej zastávke v centre mesta Bratislava.

“Vaše informácie sú správne. Ráno cestou do práce som, žiaľ, neubrzdil, narazil som do predo mnou stojaceho auta. Veľmi ma to mrzí, našťastie, nikomu sa nič nestalo,” potvrdil Borguľa. Poslancov Mercedes vyviazol s pokrčeným predným blatníkom a rozbitým predným svetlom, kým druhý vodič skončil s pokrčeným zadným blatníkom a rozbitým zadným svetlom. Borguľa, ktorý je aktuálne obvinený v kauze Inferno – 8. okruh, uhradí škodu cez poisťovňu, pričom poškodenému vodičovi zabezpečí dočasne náhradné vozidlo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: FB/Martin Borguľa, YTTASRTV