Poslanec Národnej rady SR Miroslav Žiak opísal na sociálnej sieti pocity, ktoré zažíva. Po tom, čo o ňom istý muž šíril nepravdivé informácie, sa obáva o životy slovenských poslancov. Dokonca sa zamýšľa, či sa začne rázne konať až vtedy, keď dôjde k vražde.

Politik z SaS Miroslav Žiak sa stal pred časom obeťou nepravdivých a lživých informácií, ktoré o ňom na sociálnych sieťach šíril istý muž. Ten vo svojich statusoch tvrdil, že Žiak je agentom CIA, podrezáva ľudí na ukrajinskom Donbase a pôsobí ako hlava skupiny Melešovcov, pričom plánuje podrezávať ľudí aj na Slovensku.

Znepokojený poslanec sa preto obrátil na políciu s tým, že v spojitosti s jeho menom neznámy páchateľ šíri poplašné správy. U mužov zákona však nepochodil: “Lebo policajti síce nejako rozhodli, ale rozhodli, že je to len priestupok, za ktorý dostane pokutu max 99 eur,” rozhorčuje sa.

Politik sa reálne obáva o svoj život, ako aj o bezpečnosť ďalších kolegov: “Prosím, dokedy budeme čakať, kým takéto kreatúry začne polícia riešiť skutočne? To musíme vážne čakať, kým nepríde napríklad k vražde nejakého poslanca? Tak ako to bolo vo Veľkej Británii počas Brexit kampane?,” vyjadril obavu. Žiak sa domnieva, že takíto ľudia len skúšajú, kam môžu zájsť a vyostrenie situácie môže byť otázkou času. Ďalší politik z OĽaNO prekvapil ohlásením svojej kandidatúry v nadchádzajúcich župných voľbách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Miroslav Žiak