Napriek tomu, že na to dvojičky Nízlové vôbec nevyzerajú, minulý týždeň oslávili 38. narodeniny. Cez víkend tak spevácke duo Twiins usporiadalo párty, ako sa patrí. Nechýbal na nej ani známy fešák, s ktorým sa Veronika držala za ruky.

15. mája prešlo presne 38 rokov, čo sa na svet vypýtali krásne sestry Daniela a Veronika Nízlové. Dievčatá svoj talent začali prezentovať už ako deti, keď vyhrali spevácku súťaž Hviezdička. O pár rokov neskôr prišiel chytľavý singel Aký budeš a z tínedžeriek sa stali popové princezné.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TWiiNS (@twiinsmusic)

Dnes by ste na Slovensku nenašli zrejme nikoho, kto by Twiinsky nepoznal. A práve najpopulárnejšie dvojičky vystrojili počas víkendu luxusnú narodeninovú oslavu, na ktorej nechýbal nikto z ich najbližších. Pozvánku dostal, samozrejme, aj spevák a herec Matúš Kolárovský, a teda otecko Vebinej dcérky Ney. Veronika s ním sedela za jedným stolom a okrem toho sa počas spievania vrúcne držali za ruky.

Matúš Kolárovský prekvapil: Twiinske venoval tie najkrajšie slová

Či je medzi rodičmi rozkošného dievčatka stále iba kamarátsky vzťah alebo aj niečo viac, nevedno. Isté je, že si ich rodiny veľmi dobre rozumejú a roztočili to spolu i na spomínanej párty, z ktorej zábery si môžete pozrieť vo videu.

Veronika

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaTWiiNS (@danielatwiins)

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins, twiinsmusic