Extravagantný Richard má už svoj veľký deň v šou Nákupné maniačky za sebou. Jeho nákupom oblečenia na tému Emily in Paris predchádzalo hodnotenie outfitu, ktorý mal práve na sebe. Ema Fajnor a Marián Hornyák sa však zamerali na jeho celkový výzor, Košičanovi adresovali ostrejšie slová.

Mužov, ktorí obľubujú ženské elementy, vidíme v uliciach čoraz častejšie. V spoločnosti však vzbudzujú stále poriadnu pozornosť a ak sa náhodou objavia v nejakom televíznom programe, diváci ich na sociálnych sieťach vôbec nešetria. Aktuálnym terčom kritiky je aj Richard zo šou Nákupné maniačky.

Richard z Maniačok bez make-upu: Wau, vyzerá úplne inak!

Vizážista z Košíc inklinuje k ženskému oblečeniu, pričom na jeho tvári nechýba výrazný make-up, umelé mihalnice a megalomanské nechty. V stredu si na jeho neprehliadnuteľnom imidži “zgustli” aj porotcovia Ema Fajnor a Marián Hornyák.

,,Ťažko sa hľadajú slová, aby to nevyznelo urážlivo, lebo to tak nemyslím,” upozornila divákov Ema, ktorá v úvode šou hodnotila Richardov zatiaľ nesúťažný outfit s dominantným neónovým sakom.

Porotcovia

Ako prezradila, kamaráta, ktorý by nenosil ženské elementy, hádam ani nemá, preto má pre mladíkov štýl veľké pochopenie. ,,Za mňa už ale Rišo robí zo seba paródiu. Že sebe uškodzuje. Že tu jeho túžbu po nejakých ženských elementoch by mohol krajšie prezentovať, aby proste vyzeral hneď lepšie,” uviedla Fajnor.

,,Podľa mňa to je to, čo hovorím stále ženám, že to, čo ti najviac pristane, je sebavedomie. A je mu chýba podľa mňa také sebavedomie, s ktorým by predal to, čo má. To, čo chce povedať,” doplnil svoju kolegyňu Marián.

Zdroj/Foto: TV JOJ/Joj.sk