Farma 9 je plná prekvapení, ale v poslednom čase poburuje čoraz viac nespokojných fanúšikov. Odchody hráčov, návraty vypadnutých duelantov, porušovanie pravidiel –  to je len zlomok toho, čo rozčuľuje nahnevaných divákov. Ale to, čo nasledovalo po vyhodení prsnatej Evy dvihne tlak asi každému!

Komentáre ľudí boli plné kritiky na adresu Evy Zelníkovej. Počas jej pôsobenia na Farme jej zazlievali vzťah so Stanom, keďže doma na ňu čakal priateľ. Pre mnohých bola iba vyumelkovaná „fiflena“, ktorá príliš veľa času obetovala svojmu zovňajšku a podľa niektorých jej príroda nenadelila veľa ani po inteligenčnej stránke.

Boli však aj takí, ktorí jej fandili a pre mnohých bola adeptkou na víťazku. O to väčší šok prišiel, keď Kveta oznámila, že blonďavá podnikateľka sa musí zo statku porúčať za tvrdé porušenie pravidiel. Na Farme ju totiž potajme navštívil jej priateľ Matúš, čím svojej polovičke definitívne zničil šancu bojovať ďalej o mastnú výhru. So sumou 75 000 eur sa tak mohla rozlúčiť. Eva však pri odchode nevyzerala, že by ju to veľmi trápilo a tvárila sa, že je nad vecou. Dokonca to vyzeralo, že sa jej uľavilo. A dôvod na to mala celkom dobrý. Po príchode domov ju totiž čakal luxusný darček, na ktorý bežný smrteľník môže šetriť pekne dlho.

Eva na Facebooku zverejnila video (ktoré mimochodom natáčal jej trpezlivý frajer), kde sa prvýkrát po odchode z Farmy prihovorila fanúšikom. Pred nástupom do reality šou, vraj mala rozbehnutý projekt, na ktorom pracovala a ten pokračoval aj počas jej pôsobenia na statku. O aký projekt išlo, neuviedla. Avšak nech už to bolo čokoľvek, musela odviesť naozaj dobrú prácu. Za „ODMENU“ totiž dostala úplne novučičké auto. A nie hocijaké. Jedná sa totiž o značku Mercedes Benz. V najlacnejšej verzii sa jeho cena pohybuje okolo 20 tisíc eur, no v závislosti od typu motora, výkonu a výbavy sa môže vyšplhať vysoko nad 50 -tisícovú hranicu.

Eva teda svoje účinkovanie v „markizáckej“ šou ľutovať nemusí. Zviditeľnila seba i svoju firmu, našla si novú „kamalásku“ Stanka,  evidentne neutrpel ani jej vzťah s priateľom Matúšom a od minulého týždňa sa môže vyvážať na novom „fáre“.

Eva si preberá kyticu a kľúče od nového auta
Nechýbal ani sladký bozk na líčko

 

… a môže sa nasadať….

Evin nový „áčkový medveď“

 

Eva nezaháľa. Hneď po odvysielaní časti, keď ju vhodili z hry, začala na Facebooku propagovať nové kúsky oblečenia zo svojho obchodu

Zdroj | Foto: Facebook