Na začiatku roka sa prevalila informácia, že podpredseda vlády Štefan Holý pravidelne cestuje do Veľkej Británie, a dokonca mal výnimku od samotného hlavného hygienika Jána Mikasa. Je prekvapujúce, že aj počas zhoršujúcej sa situácie na Slovensku má stále pendlovať medzi dvoma krajinami!

Slovákov pred pár týždňami poriadne nahnevalo, keď sa prevalilo, že poslanec Štefan Holý pendluje medzi Veľkou Britániou, kde žije jeho rodina a Slovenskom, kde pracuje. Po návrate na naše územie však nemusel podstúpiť PCR test ani dodržať povinnú karanténu.

Je viac ako zrejmé, že nakazil aj svojich kolegov, keďže sa 13. decembra minulého roka vrátil na Slovensko a bez problémov sa o pár hodín neskôr zúčastnil dvoch rokovaní vlády. Následne bolo nakazených päť ľudí a napokon mal pozitívny test na koronavírus aj on sám.

I keď už prekonal ochorenie COVID-19, stále je povinný dodržiavať protipandemické opatrenia. O to viac je šokujúce, že člen strany Sme rodina naďalej cestuje do Veľkej Británie v čase, kedy sa na Slovensku šíri britská mutácia vírusu. Samotný politik napokon všetky dohady potvrdil a skutočne je medzinárodným pendlerom. ,,Áno, aj tak sa to dá povedať. Takisto, ako ľudia dochádzajú bežne z Bratislavy do Košíc za prácou, resp. naopak do Bratislavy, na týždňovky,“ uviedol pre joj.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk  |  Foto: YT/Sme rodina-Boris Kollár, FB/NR SR, markiza.sk