Kým sa na finále Farmy 12 ukázali ešte ruka v ruke, s koncom roka 2020 sa definitívne ukončil aj vzťah najväčšej lásky posledného ročníka reality šou. Erik Zahorjan a Sára Adamčíková síce najskôr tvrdili, že sa ich cesty rozišli v priateľskom duchu, no ako sa zdá, množstvo otázok ostalo medzi dvojicou stále nevypovedaných. 

Erik a Sára tvorili na markizáckom statku jednu z najpevnejších dvojíc, pričom spoločne čelili rôznym nástrahám. Aj keď sa spočiatku zdalo, že ich vzťah nemôže nič ohroziť a bude pokračovať aj po vypnutí kamier, opak sa stal pravdou. Už začiatkom januára totiž Prešovčan avizoval, že mladá fitnesska ho mala údajne podviesť počas osláv Silvestra. ,,Na Nový rok spíme spolu, na druhý deň Ťa už kláti druhý,” uviedol svojho času.

Sára však mala na predmetné vlastný názor a fanúšikom prezradila, že sa s expartnerom mala rozísť ešte pred Vianocami. Erik ale situáciu vidí inak a na adresu ženy, ktorá ho sklamala, vyriekol opäť zopár hrejivých slov. ,,Viete si predstaviť, že sa ráno zobúdzate vedľa svojej partnerky, ktorú milujete, a potom sa dozviete, že tá partnerka v ten samý istý deň v tej istej posteli spala s niekým iným? A ešte sa vám to snaží aj zatajiť?” zamýšľa sa vo videu.

Kým sa mala dvojica dohodnúť, že o sebe nebude navzájom na sociálnych sieťach či v rozhovoroch rozprávať, Sára mala predmetné opäť porušiť. ,,Ak toto pozeráš alebo ti to niekto poslal, tak si uvedom jednu vec! Dávaj si pozor, čo dávaš na ten internet, pretože niektoré veci vedia docela raniť,” odkázal svojej bývalej láske zlomený mladík.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/erikzahorjan_official