Televízia Markíza len nedávno fanúšikom oznámila, že už onedlho spustí vysielanie ôsmej série obľúbenej šou Let’s Dance. Kým len pred pár hodinami potvrdila hviezdnu porotu, dnes je už jasný aj finálny zoznam celebrít, ktoré zabojujú o titul kráľa a kráľovnej tanečného parketu.

Uplynulá série šou Let’s Dance uchvátila množstvo divákov pri televíznych obrazovkách, pričom víťazom sa stal charizmatický herec Ján Koleník. Hviezda domáceho šoubiznisu sa tento raz posadí priamo do poroty obľúbenej relácie, kde nahradí neprehliadnuteľného Jorge Gonzálesa.

Televízia postupne odhľadovala i mená súťažiacich, pričom na parkete tento raz predvedú svoje tanečné schopnosti viaceré zvučné mená. Kým jednou z hviezd bude kubánsky herec Mario Cimarro, tešiť sa môžete aj na Richarda Autnera, Janku Graňákovú Kovalčíkovú, Helenu Krajčiovú, Victora Ibaru, speváčku Máriu Čírovú, moderátora Milana „Juniora“ Zimnýkovala či športovcov Henrietu Farkašovú, Mariána Gáboríka a Borisa Valábika.

Zostavu napokon doplní aj krásna herečka Gabriela Marcinková, známa zo seriálu Milenky, Pán profesor, ale aj filmov Šťastný nový rok a Dôverný nepriateľ. „Mám túto šou veľmi rada, sledovala som ju od prvej série a bola som hlavne fanúšikom minulej série a sledovala som s absolútnym úžasom, ako sa tí ľudia zlepšovali a pevne verím, že sa nám podarí zlepšovať rovnako ako im a že budete mať možnosť vidieť nádherné choreografie. Vidíme sa v marci,“ povedala dvojnásobná mamička pre TV Markíza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/gabrielamarcinkova, mariocimarro, mariacirova