Už onedlho odštartuje na obrazovkách TV Markíza ôsma séria mimoriadne obľúbenej šou Let’s Dance, kde sa tento raz na parkete predstaví desať tanečných párov. Kým mená súťažiacich môžu byť pre divákov viac ako lákavé, zaostávať nebude ani hviezdna porota!

Paraolympionička Henrieta Farkašová, herci Mario Cimmaro, Victor Ibara, Richard Autner, Janka Kovalčíková, Helena Krajčiová, speváčka Mária Čírová, moderátor Milan “Junior” Zimnýkoval a športovci Marián Gáborík s Borisom Valábikom už onedlho ukážu pred televíznymi kamerami, ako to dokážu rozpáliť na tanečnom parkete.

Markíza s príchodom nového týždňa zverejnila aj mená porotcov, na ktorých sa môžu diváci tešiť v ôsmej sérii obľúbenej relácie. K stáliciam Jánovi Ďurovčíkovi a Tatiane Drexler sa aj tento raz pripojí moderátorka a čerstvá mamička Adela Vinczeová. Kým v uplynulom ročníku dopĺňal porotu kontroverzný Jorge Gonzáles, aktuálne ho nahradí miláčik ženského publika, minuloročný víťaz šou Ján Koleník!

„Byť v Let’s Dance a netancovať, bude pre mňa ešte väčšia výzva, ako keď som súťažil… Ale byť opäť pri tom, tešiť sa z tanca ako divák, ktorý nemá stres z tanečného výkonu, je pre mňa zážitok. Kritizovať je veľmi ľahké, ale konštruktívne hodnotiť je zodpovednosť. A naučiť sa tancovať za taký krátky čas pre ľudí, ktorí s tancom nemajú skúsenosť, si vyžaduje hlavne obdiv. Viem sa vcítiť do každého, keďže takto pred rokom som už bol na parkete. Hlavne je to šou, pri ktorej na chvíľu môžeme umelecky a kultivovane zabudnúť na okolitý drsný svet,” prezradil pre Markiza.sk nadšený herec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/letsdance.markizaatvmarkizaofficial