Šou Svadba na prvý pohľad si získala medzi Slovákmi mimoriadne množstvo divákov, ktorí so zvedavosťou sledovali osudy piatich neznámych párov. Aj keď sa vzťahy takmer všetkých z nich rozpadli s vypnutím televíznych kamier, partnerstvo Moniky a Michala vyzeralo aj s odstupom času viac ako nádejne.

Sympatická dvojica trávila čas bok po boku a fanúšikov zásobovala spoločnými fotografiami, pričom len pred pár hodinami prišiel zlom. Monika na sociálnej sieti priznala, že ich cesty s Michalom sa rozišli, pričom neskôr vysvetlila dôvod.

„Áno, s Mišom sme sa rozhodli ísť každý svojou cestou. Mrzí ma to, nakoľko sme v tom videli obidvaja veľký potenciál, ale, bohužiaľ, nevedeli sme si zlúčiť svoje priority. V partnerskom vzťahu je dôležitá najmä komunikáciu, a taktiež na to musia byť dvaja. V našom prípade ja som sa našla vo vzťahu a Michal sa stále hľadal. Po vzájomnej dohode sme sa rozhodli, že bude lepšie, ak pôjdeme každý svojou cestou. Určite toho neľutujem, zažili sme pekné chvíle a bola to super skúsenosť, ktorá ma posunie len ďalej. Mišo je super chalan a prajem mu len to najlepšie či už v pracovnom, alebo v osobnom živote,“ povedala Monika exkluzívne pre markiza.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk, IG/monika_marincakova, tvmarkizaofficial