Úspešná tanečná šou Let’s Dance je po dvoch mesiacoch za nami. V nedeľu krátko pred polnocou Slovensko spoznalo nového kráľa a kráľovnú tanečného parketu. Ešte predtým sa však všetci vyplakali pri najdojímavejšom čísle večera.

Tri posledné páry predviedli počas finále excelentné výkony. Porota udeľovala desiatku za desiatkou, pričom obrovské ovácie v ľuďoch zanechalo showdance. Kým Anička Rakovská s Jaroslavom stavili karty na tanečnú párty, Jakub Jablonský s Eliškou na folklór, Juraj Loj a Natália sa postarali o útok na emócie.

Let’s Dance prišlo do finále: Toto sú víťazi 9. série!

Dvojica za doprovodu obľúbeného herca a speváka Richarda Autnera a jeho piesne Vtáky odpálila mimoriadne dojímavé vystúpenie, pri ktorom tiekli slzy potokom. Čo záber, to smutná tvár – v hľadisku si utierali slzy napríklad Petra Dubayová, Tina či Nela Pocisková.

Porota sa taktiež ihneď po ukončení nezmohla na slovo a musela predýchať knedlík v krku. Rovnako aj diváci sa v komentároch na sociálnych sieťach netaja tým, že si doma pri obrazovkách poplakali. Strieborní finalisti 9. série sa postarali o dokonalú bodku za tak nádherným a vydareným ročníkom.

Posledné vystúpenie 9. série Let’s Dance – Juraj Loj, Natália Horváthová a Richard Autner

 

Zdroj/Foto: TV Markíza/Let’s Dance, Voyo