Po dvoch mesiacoch driny a dychberúcich vystúpení sa obľúbená tanečná šou Let’s Dance dostala do svojho finále. Kto sa teší z titulu kráľa a kráľovnej tanečného parketu 9. série?

9. séria Let’s Dance bola skutočne výnimočná na talentovaných súťažiacich. Do finále sa však mohli dostať iba tri páry, v tomto prípade to boli samí herci. Juraj Loj s Natáliou Horváthovou, Jakub Jablonský s Eliškou Lenčešovou a Anička Rakovská s Jaroslavom Ihringom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Všetky dvojice predviedli tri vystúpenie, a to svoj najlepší tanec, argentínske tango a showdance. Desiatky padali jedna radosť a výkony boli skutočne vyrovnané. Body porotcov, medzi ktorých si zasadla aj špeciálna porotkyňa – minuloročná víťazka Janka Kovalčíková, však boli druhoradé a platili iba ako poradný hlas. Tentokrát o všetkom rozhodli iba sms hlasy divákov.

Turné Let’s Dance spustilo šialenstvo: Lístky nie sú vôbec lacné!

 

Na tretej priečke skončili Anička Rakovská s Jaroslavom, z druhého miesta sa tešia Juraj Loj s Natáliou a kráľom a kráľovnou tanečného parketu pre rok 2024 sa stal od začiatku súťaže najviac favorizovaný pár Jakub Jablonský s Eliškou. Srdečne gratulujeme!

Let's Dance

Let's Dance

Zdroj/Foto: TV Markíza/Let’s Dance, Facebook/Let’s Dance, Voyo