Tenistka Dominika Cibulková oslávila v máji okrúhle 30. narodeniny. Zdá sa, že s týmto životným jubileom sa Domča rozhodla aj pre radikálne zmeny vo svojom živote, pričom iba pred pár minútami oznámila nádhernú správu!

Dominika Cibulková je čerstvou tridsiatničkou a všetko nasvedčuje tomu, že sa rozhodla posunúť v živote na celkom novú dráhu. Tenisová hviezda vydala svoj knižný debut Tenis je môj život, no o prekvapenia nie je núdza ani dnes.

Sympatická blondínka rovnako šokovala priaznivcov, keď ohlásila nečakaný koniec svojej kariéry. Už v tom čase sa špekulovalo, či sa Domča nechystá ujať sa role mamičky, no tenistka na háklivú tému vždy reagovala veľmi diplomaticky.

Športovkyňu sa ale podarilo zachytiť na gynekologickom oddelení a špekulácie nabrali reálne kontúry potom, ako dostala na párty galavečera Tenista roka otázku o údajnom tehotenstve. Dominika vtedy odvetila len: “Uvidíme,” no teraz je jasné, že s manželom Michalom Navarom sa čoskoro stanú rodičmi! “Sme požehnaní a prešťastní, že vám môžeme povedať, že v našej rodine budeme čoskoro traja,” tešia sa budúci rodičia, ktorí ku krásnym slovám pripojili aj fotku drobca z ultrazvuku. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Dominika Cibulková