Úspešná šou Ruža pre nevestu si aj tento rok našla svoju skalnú skupinu fanúšikov, ktorá s nadšením sledovala prvú epizódu. V nej prekvapila napríklad výmena názorov dievčat kvôli prirovnaniu k Lele Ceterovej či nevoľnosť jednej z krások. Toto je pozadie, ktoré ste v televízii nevideli!

Príjemná atmosféra krásnych neviest sa zdramatizovala príchodom Lucy. Keď kráska žijúca vo Švédsku zbadala Nikoletu alias Dolli, spontánne z nej vyšlo, že vyzerá úplne ako influencerka Lela Ceterová, manželka MMA zápasníka Karlosa Vémolu.

Blondínka to síce myslela ako kompliment, no jej súperka to vzala ako urážku, keďže sa jej Lelin výzor vôbec nepáči. Okrem toho sa Dolli vyjadrila, že ju Lucy irituje neustálym používanám anglických výrazov.  ,,Neznášam týchto ľudí, ktorí každú druhú vetu, každé druhé slovo povedia po anglicky, po švajčiarsky a po neviem akom! Myslí si o sebe, že všade bola a všetko videla,“ vyjadrila sa pre Plusku po prvom ceremoniáli silikónová Nikoleta.

,,Ja som sa jej potom aj ospravedlnila, že to myslím v dobrom, že ja som si Dolli porovnala a ona je ako ctrl c a ctrl v, ako cez kopirák, Lela Cétorová. Pery, výzor, prsia, napichaná od hora dole. Ja som jej to povedala viackrát, na čo sa ona urazila. Mňa to mrzelo, ale ona mi povedala, že so mnou skončila a nič so mnou nechce mať,“ šokovala Lucy.

pozadie

Mnohí diváci určite spozorneli, aj keď ďalšej neveste Alžbete prišlo zle. Ako uvádza Pluska, dievčatá mali za sebou naozaj náročný deň, čo sa, bohužiaľ, negatívne odrazilo na Betkinom stave.

Pozadie

,,Keď sme doleteli na Srí Lanku, nemali sme takmer žiadny čas na oddych. Spali sme len tri hodiny, ráno nás už zobudili a išli sme robiť rozhovory. To nám zabralo polovicu dňa a večer nás už čakal prvý vyraďovací ceremoniál, ktorý trval takmer do štvrtej rána. Boli sme unavené, nestíhali sme sa poriadne ani najesť, je teda úplne logické, že niektorým z nás prišlo nevoľno. Do toho to obrovské teplo, vlhko, únava,“ vysvetlili nevesty, odhaľujúc pozadie natáčania, o ktorom nikto z priaznivcov šou netušil.

Pocahontas sa tiež vyjadrila, že spala iba dve hodiny a potom musela vystúpiť rovno pred kameru. ,,Málo ješ, nestíhaš piť vodu, je tu 80-percentná vlhkosť, teplo, dusno… Boli baby, ktorým došlo zle, museli si ísť ľahnúť, muselo sa prerušiť natáčanie. Jednej babe som bola aj oporou. A svoju úlohu zohrala aj psychika, človek tu musí byť naozaj silný,“ priznala Pocahontas pre Plusku.

Ruža pre nevestu začala: Viacerí diváci sa zhodli na tomto!

Zdroj: Pluska | Foto: Voyo