Dlho očakávaná druhá séria šou Ruža pre nevestu sa konečne dočkala svojho príchodu na obrazovky TV Markíza. Divákom sa predstavil ženích Radko Urbanyak a aj 18 krásnych dievčat vrátane tajnej agentky. Čo si po prvej epizóde myslia o programe Slováci?

Tentokrát si ženích Radko vyberá svoju nevestu v nádhernom prostredí exotickej Srí Lanky. Dievčatá mali čo robiť, aby fešáka z Banskej Bystrice zaujali a v záverečnom ceremoniáli neobstali naprázdno.

Ženích Radko je muž, aký sa často nevidí: Ako sa dostal do Ruže?

Niektoré priniesli na obrazovky rozumné názory, iné sa postarali o poriadnu drámu. Čo je však dôležité, prvá časť šou Ruža pre nevestu väčšinu divákov zaujala a ako sa nechali počuť v komentároch na Instagrame, aj pobavila. ,,Pozrel som si to dnes 1x v živote… čakal som trapas, ale to bolo celkom vtipné,” napísal mužský divák. ,,My sme sa tak nasmiali, prisahám, keď máte s kým ešte komentovať, o to lepšie, ale toto ešte bude boj. Zatiaľ dosť dobré, neporovnateľné s prvou sériou,” odkázala televízii Lauri.

Do Ruže mieri známa exfarmárka: Dnes má inú tvár aj meno!

,,Koooopec humoru,” uviedla so smiechom ďalšia pobavená slečna. ,,Nič lepšie som snáď v kategórii reality šou nevidel,” zanechal taktiež so smajlíkmi Mathi. ,,Lepšie ako večerná rodinná komédia,” zhodnotila Alenka. ,,Dlho som sa tak nenasmiala,” zanechala Domči, pričom medzi reakciami sa vyskytlo množstvo takých, ktoré hovorili, že sa už tešia na ďalšiu epizódu.

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial