Ako bolo oznámené hneď v úvode obľúbenej tanečnej šou Let’s Dance, štvrtým porotcom bude každé kolo niekto iný. Komu bude táto prestížna rola prislúchať najbližšiu nedeľu?

Tento týždeň súťažiaci trénujú na skladby z najznámejších muzikálov. Najpopulárnejšou slovenskou predstaviteľkou žánru spájajúceho v sebe herectvo, tanec a spev je rozhodne multitalentovaná hviezda Nela Pocisková. A práve víťazka štvrtej série Let’s Dance preberie štafetu po herečke Petre Polnišovej, ktorú sme na mieste špeciálnej porotkyne mohli vidieť uplynulú nedeľu.

Tina po Let’s Dance v slzách: Čakalo ju obrovské prekvapenie!

 „Neskutočne sa teším, že sa vraciam do tohto krásneho projektu. Nemôžem uveriť, že to bolo tak dávno, ale dodnes mám úžasné spomienky aj na partiu, aj na tú trému pred každým tancom. Je to nádherná šou, lebo spoločenský tanec je o estetike a tá nepustí, teším sa na všetky komplimenty, ktoré budem hádzať mojim kolegom a kamarátom, ktorí podávajú skvelé výkony a najmä viem, čo to všetko obnáša a viem, do čoho išli,“ vyjadrila sa pre Markiza.sk dvojnásobná mamička.

Tá ovládla tanečnú šou ešte v roku 2010, keď mala iba sladkých 19 rokov. V tom čase sa dokonca nachádzala v maturitnom ročníku, a tak musela skĺbiť učenie sa na maturitu s tanečnými tréningami po boku Petra Modrovského. Nelka to napokon všetko zvládla a mohla sa tešiť z titulu kráľovnej tanečného parketu.

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial